Przewodnik po jeździe Pagani Huayra na torze wyścigowym

Można by się zastanawiać, dlaczego ktoś chciałby wynająć Pagani Huayra, skoro może go po prostu kupić. W końcu Bugatti Chiron i Aston Martin Valkyrie kosztują więcej niż dom w niektórych obszarach. Jednak wynajem Pagani Huayra jest w rzeczywistości dość interesujący jako część badań nad samochodami do użytku na torze. To nie tylko okazja do doświadczenia luksusu, jak to się dzieje w przypadku Bugatti Veyron lub Lamborghini Veneno. Zamiast tego, daje ci wgląd w to, jak jazda Pagani Huayra może wyglądać naprawdę. Wiele torów prowadzi swój program wynajmu dla innych klientów, którzy wolą nie kupować. 

Dlaczego warto wynająć do jazdy Pagani Huayra?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na wynajem, a nie na zakup samochodu. Nie zawsze jest to decyzja finansowa. Czasami ludzie napotykają ograniczenia, których nie mają czasu lub zasobów, aby zająć się. Mogą to być ograniczenia związane z ich stylem życia lub zawodem; po prostu nie mogą uzasadnić czasu i pieniędzy potrzebnych do rozwiązania tych ograniczeń. Jeśli to brzmi jak ty, wynajem samochodu jest doskonałym rozwiązaniem. Może to być również świetny wybór dla ludzi, którzy są nowi w sporcie, lub którzy po prostu chcą ułatwić to z mniejszym doświadczeniem.

Huayra jest również bardzo znanym samochodem i daleko od bycia nowym lub nieznanym nazwiskiem. Oznacza to, że wiele osób wie o nim i może być świetnym punktem odniesienia dla tych, którzy są nowi w tym sporcie. Wreszcie, jest to również bardzo rzadki samochód, z tylko około 100 sztuk produkowanych każdego roku. To bardzo ekskluzywne doświadczenie, którym można się cieszyć jazdą Pagani Huayra tylko dzięki wynajmowi

Jaki typ Pagani Huayra można wypożyczyć?

Pagani oferuje dwa warianty modelu Huayra: wersję race-spec, oraz wersję street-legal.

  • Wersja race-spec jest tym, co wynajmujesz do użytku na torze. Posiada super lekkie podwozie i silnik, który jest w stanie wyprodukować tylko około 20BHP. Oczekuje się, że w przypadku zderzenia wytrzyma co najmniej 5 G i osiągnie prędkość do 250 km/h.
  • Wersja Huayry przeznaczona na ulicę jest znacznie bardziej przystępna. Ma ten sam 6,0-litrowy silnik V12 i waży nieco mniej niż samochód rasowy-spec. Można nią również jeździć po drogach publicznych, choć w innych regionach świata nie jest ona legalna na drogach.
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.