Opony Hankook letnie i zimowe – popularne od wielu lat

Koreański producent opon Hankook, produkuje opony już blisko 70 lat. Wciąż jego produkty są udoskonalane, przez co opony te cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców. W Polsce, w dzisiejszej dobie, wybór opon letnich czy zimowych, to wybór w bardzo bogatej ofercie różnego rodzaju producentów. Wśród nich opony Hankook letnie czy zimowe są wybierane bardzo często.

Dlaczego akurat opony Hankook?

Opony Hankook to opony klasy średniej (tutaj sprawdzisz ceny). Zadowalają więc klienta, który jeździ po drogach spokojnie, często i to po różnych nawierzchniach, zarówno w mieście jak na dalekich trasach. Opony doskonale nadają się zarówno do aut małych jak i dużych. Bardzo dużym plusem, przy wyborze opon Hankook jest ich cena. Niska cena opon, przy równoczesnej propozycji opon dobrych i bezpiecznych.

Przykładem może być Hankook Ventus Prime 3

Najczęściej sprzedawaną oponą marki Hankook jest propozycja Hankook Ventus Prime 3. Jest to przykład opony wciąż udoskonalanej przez koreańskiego producenta i wciąż modyfikowanej. Jednak to właśnie ten model charakteryzuje się bardzo krótką drogą hamowania na suchej nawierzchni raz dobrą kierowalnością. Opona ma bardzo zoptymalizowany profil, przez co pozwala na uzyskanie bardzo dużych osiągów podczas dynamicznej jazdy.
Mimo to opona uważana jest za super bezpieczną i bardzo często jest ona wybierana przez klientów, kupujących opony marki Hankook.

70 lat na rynku

Firma Hankook produkuje opony już od 70 lat. Dzisiaj jest to siódmy, liczący się na świecie producent opon.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.