Niegasnąca popularność Toyoty Corolli

toyota-Corolla-2013-exterior

Toyota Corolla to samochód produkowany przez japońską markę już od 1966 roku. Nic więc dziwnego, że istnieje aż jedenaście generacji tego modelu. Co ciekawe, do roku 2012 sprzedano ponad 39 milionów egzemplarzy wszystkich generacji. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli niższej klasy średniej (segment C), a co za tym idzie, jest ona największym rynkowym sukcesem Toyoty.

Najnowsza generacja tego modelu została zaprezentowana w bardziej prestiżowym designu ze zdecydowanie nowocześniejszym pakietem systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense. W Polsce Toyota Corolla XI w odświeżonej wersji zostanie zaprezentowana w lipcu 2016 roku.

Największe zmiany zaszły, jeżeli chodzi o przód samochodu. Nowa Toyota Corolla w Krakowie stała się elegantsza a jej stylistyka nawiązuje do nowego Aurisa czy RAV4. Z tyłu natomiast zmieniono kształt lamp oraz projekt chromowanych wykończeń.

Najnowszy model dostępny będzie w 9 kolorach. Wśród nowości należy wymienić również trzy metalizowane lakiery nadwozia: Platinum Bronze, Tokyo Red oraz Earth Bronze. Sam profil auta wygląda zdecydowanie nowocześniej dzięki nowym wzorom 16- i 17-calowych felg aluminiowych.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.