Bezawaryjna Toyota Yaris

toyota-yaris-hybrid

Toyota Yaris to najpewniej jeden z najpopularniejszych modeli, jakie zostały zaprezentowane przez japoński koncern. Pierwsza generacja została wypuszczona w 1999 roku a dzięki dobrej opinii na temat poprzedniczki szybko stała się rynkowym hitem. W 2001 roku uruchomiono również produkcję we Francji, co nie miało negatywnego wpływu na jakość samochodów.

Sześć lat po debiucie, przedstawiono drugą generację. Nowsza Toyota Yaris Kraków z poprzedniczką nie ma wiele wspólnego, jeżeli chodzi o techniczny punkt widzenia. Mimo to druga generacja tego modelu również cieszy się bardzo dobrą opinią, dlatego chcąc go zakupić, trzeba liczyć się z niego wyższymi cenami niż zapłacilibyśmy za kompaktowe auto równe wiekiem.

Najnowsza Toyota Yaris Kraków została zaprezentowana we Frankfurcie w 2011 roku. Trzy lata później w Paryżu zadebiutowała wersja po liftingu, gdzie zmieniono pas przed, co spowodowało, że upodobnił się do nowego Aygo. Jeżeli chodzi o wnętrze, Toyota Yaris III zyskała zupełnie nową deskę rozdzielczą, dodatkowo znajdziemy lepszą jakość materiałów wykończeniowych, chromowane ozdobne wstawki i nowe wzory tapicerek.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.