BMW X6 leasing czy wynajem? Którą opcję wybrać?

Zakup nowego auta to moment ekscytacji. Emocje to jednak nie wszystko. Aby cały proces zakończył się długotrwałym zadowoleniem, warto przeprowadzić kilka kalkulacji. W przypadku takiego auta jak BMW X6 konfigurator umożliwia dobranie poszczególnych zmiennych w taki sposób, aby klienci byli jak najbardziej zadowoleni ze swojego zakupu. Przedstawiony suv obecny jest w opcji na wynajem oraz w leasingu. Jak skorzystać z tych opcji?

Jak skorzystać z leasingu BMW X6?

Chcąc zakupić BMW X6 leasing jest dobrym rozwiązaniem zarówno z punktu widzenia teraźniejszości, jak i przyszłości. Klienci nie muszą tym samym martwić się o koszty związane z wzięciem kredytu. Leasing pozwala na wkład własny, a także ustalenie wartości wykupu. Oczywiście im niższe obie te wartości, tym wyższa będzie miesięczna rata. BMW x6 wynajem gwarantuje najniższą cenę za jeden miesiąc, która stoi na poziomie 5000 zł.

bmw x6

Aby skorzystać z takiej opcji należy wykorzystać takie narzędzie jak BMW X6 konfigurator (link), a następnie wybrać interesujący model, model silnika, kolor i wyposażenie dodatkowe. Po zakończeniu tego kroku, należy podać swoje informacje kontaktowe i poczekać na telefon, aby ustalić szczegóły ze sprzedawcą. Wówczas usłyszą Państwo informację o podjętej decyzji, co o przyznaniu finansowania. Ostatnim krokiem jest wizyta w salonie i odbiór kluczyków, które pozwolą odjechać nowym autem z miejsca parkingowego.

BMW X6 wynajem – alternatywa dla leasingu

Istnieją powody, dla których wybór leasingu może nie być najlepszym rozwiązaniem. I choć dzieje się tak rzadko, to wynajem BMW X6 jest jeszcze bardziej atrakcyjny cenowo. W zależności od wybranej konfiguracji, wyposażenie może obejmować pakiet akcesoriów do bagażnika, ogrzewanie foteli przednich, pakiet sportowy M, a także zestaw głośników Hi-Fi. W najdroższych modelach dostępne są lakiery Carbon, koła 21”, zestawy HiFi Harman Kardon oraz systemy asystujące kierowcę wraz z kamerami 360”.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.