BMW 3 seria: 19 modeli z 4 linii do wyboru

BMW 3 to klasyka niemieckiej marki motoryzacyjnej. Samochody te zasłynęły już wiele lat temu, a wszystko to za sprawą niepowtarzalnego wzornictwa, wysokiej jakości układów i wygody, którą razem ze sobą łączą. Jeśli chodzi o rozwiązania BMW 3 leasing jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które stwierdzają, że nie mają obecnie w portfelu odpowiedniej ilości gotówki na zakup tego rodzaju auta. Co warto wiedzieć przed udaniem się do dealera?

BMW 3 seria – ponad 19 różnych modeli do wyboru

Jeśli chodzi o BMW 3 seria (link) daje do wyboru wiele możliwości. Zawsze jednak jest to limuzyna – niezależnie od wybranych udogodnień i wersji silnika. Najbardziej podstawowy podział uwzględnia różne modele: advantage – najbardziej funkcjonalne kładące nacisk na bezpieczeństwo i komfort jazdy, sport line – o bardziej dynamicznym kształcie z elementami przypominającymi o sportowym charakterze, luxury line – o stylistyce eleganckiej z elementami chromowanymi i błyszczącymi, M Sport – ze sportową nutą, wzmocnionym zawieszeniem, hamulcami i pakietem aerodynamicznym.

bmw seria 3

BMW 3 leasing – jak korzystać z auta płacąc comiesięczne raty?

Wybierając BMW 3 leasing jest korzystnym rozwiązaniem z punktu widzenia klienta. Pozwala on na korzystanie z auta osobowego klasy średniej przy wniesieniu wkładu własnego oraz na jego późniejszy wykup. W zależności od potrzeb, klient może wybrać bardziej rozwinięte technologicznie auto oraz wybrać odpowiadający silnik: benzynowy, diesla lub hybrydowy.

Korzystając z tej opcji warto mieć na względzie zakup auta na firmę. W tej kwestii dobrym rozwiązaniem jest wykup auta za określoną wcześniej kwotę. Opłacalność będzie warunkować również wkład własny, który może wynosić w tym przypadku do 40 tys. zł. Wartość wykupu to z kolei maks. około 20 tys zł.

Mając na uwadze cenę katalogową auta, która wynosi 160 tys zł. łatwo stwierdzić, że leasing jest opłacalny – również z perspektywy czasu.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.