Jakie zalety ma gwarancja Hyundai?

Hyundai jest marka koreańską, jaka działa od 1967 roku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwoliły spełniać potrzeby każdego kierowcy. Firma cały czas się rozwija, stawiając na nowoczesne i komfortowe pojazdy dla każdego klienta lub firmy. Z gwarancji Hyundai w Białymstoku skorzystają odbiorcy, którzy dokonują zakupu nowego auta w salonie samochodowym. Jakie zalety ma taka opcja? Gwarancja Hyundai 5 lat co obejmuje? Jak wygląda gwarancja Hyundai 5 lat opinie? O czym warto pamiętać?

Gwarancja Hyundai opinie

Okazuje się, że kierowcy chętnie dzielą się swoimi opiniami w strefie online. Co do gwarancji Hyundai, ma ona spore grono zwolenników. Użytkownicy wskazują, że gwarancja Hyundai Białystok ma wiele zalet, jakie warto docenić. Przede wszystkim kierowca zachowa spokój ducha. Skorzystamy w tym wypadku z 5-lat gwarancji nieograniczonego przebiegu, która bazuje na każdym nowym aucie. Podczas kupna nowego auta, zyskujemy dodatkowo ochronę przed nagłymi kosztami. Samochody Hyundai odznaczają się wysoką jakością i niezawodnym działaniem. Po więcej informacji zapraszamy do białostockiego salonu https://nordauto.hyundai.pl/oferta/promocje/gwarancja-hyundai-bialystok.

Gwarancja Hyundai – co obejmuje?

Gwarancja dotyczy nowych pojazdów marki Hyundai. Raz w roku możemy skorzystać z kontroli stanu technicznego auta, jaka dotyczy:

  • skrzyni biegów,
  • silnika,
  • zawieszenia,
  • układu hamulcowego,
  • układu kierowniczego. 

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wskazuje, że dla marki liczy się dobro każdego klienta. Gwarancja jest dostępna w standardzie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki temu zadbamy o komfortową jazdę. 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.