Apc Cleaner — czym właściwie jest?

Apc Cleaner (All Purpose Cleaner) jest to uniwersalny środek czyszczący, który dzięki swojej wszechstronności posiada wiele zastosowań. Dzięki niemu możemy umyć wszystkie powierzchnie samochodu, nie tylko zewnętrzną część. Apc Cleaner może pomóc w kompleksowym czyszczeniu również tapicerki, a także silnika samochodu. 

Apc Cleaner — co wchodzi w jego skład?

W skład preparatu wchodzą substancje chemiczne, które tworzą razem roztwór o odczynie zasadowym. Dzięki zasadowości preparatu apc czyszczenie bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie. Ponadto bardzo dobrze usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Jednym z podstawowych brudów, z jakim radzi sobie apc cleaner jest tłuszcz oraz różnego rodzaju oleje.

Apc do tapicerki eliminuje zabrudzenia olejem, smarem, a także te, powstałe z jedzenia. Dodatkowo bardzo dobrze radzi sobie z kurzem oraz zabrudzeniami, które przez dłuższy czas zalegały na samochodzie lub w jego wnętrzu. 

Środek ten jest bardzo mocny, jednakże dzięki swojemu odczynowi zasadowemu nie powoduje żadnych niebezpieczeństwa dla czyszczonych powierzchni. 

Apc Cleaner — do czego możemy do użyć?

Jak zostało już wspomniane wyżej, jest to środek, którym wyczyścimy niemalże wszystko. Apc do tapicerki usunie z niej tłuste plamy oraz odświeży ją wizualnie.

Spisze się również podczas czyszczenia materiałowej podsufitki. Apc czyszczenie pozwala także na pozbycie się brudu z plastikowych elementów foteli oraz drzwi, jak również z obszaru drążka zmiany biegów. 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.