Kto i dlaczego powinien zainwestować w ręcznik do samochodu?

Jak osuszyć lakier samochodu po jego umyciu? Opcji zasługujących na uwagę jest co najmniej kilka, od niedawna rośnie przy tym popularność, jaką cieszy się w tym kontekście ręcznik do osuszania auta. Na czym polega jego fenomen?

Ręcznik do samochodu i jego zalety

Ręcznik z mikrofibry do samochodu to propozycja dla wszystkich tych osób, które myją auto ręcznie. Właścicielom samochodów coraz bardziej zależy nie tylko na ich atrakcyjnym wyglądzie, ale i na tym, aby nie doprowadzić nawet do niewielkich uszkodzeń, trudnych do dostrzeżenia gołym okiem. Klasyczne metody suszenia lakieru nie są obojętne dla jego wyglądu, dzięki ręcznikowi do samochodu można jednak uniknąć nawet minimalnych zanieczyszczeń.

Plusem tego rozwiązania jest także jego żywotność. Ręczniki do osuszania auta kuszą przystępnymi cenami, można przy tym wykorzystywać je nawet nie kilka, ale kilkadziesiąt razy.

Komu dedykowany jest ręcznik do osuszania auta?

Po ręcznik do samochodu sięgają przede wszystkim te osoby, które cenią sobie staranność mycia auta. Nie jest to jednak jedyna grupa nabywców potencjalnie zainteresowanych takim rozwiązaniem. Warto zainwestować w niego także wtedy, gdy korzysta się z myjni samoobsługowej. Choć pozwala ona na szybkie mycie auta, zwykle pozostawia na nim krople wody.

Często na lakierze gromadzą się też resztki piany i inne pozostałości po myciu. Mikrofibra jest w stanie szybko zebrać je z powierzchni i usunąć. Jej stosowanie nie grozi też pozostawieniem na lakierze włókien, nie mniej niebezpiecznych niż wspomniane tu zanieczyszczenia.

Mikrofibra do osuszania auta dostępna na ShiningCar.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.