Uniwersalny SUV premium – Range Rover Sport

Samochody osobowe dużych rozmiarów cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców. Nie bez powodu wiele marek wprowadziło do swojej oferty SUV-y. Brytyjska firma Land Rover od lat specjalizuje się w produkcji pojazdów tego typu.

Od 2005 roku na runku dostępny jest Range Rover Sport i choć nazwa sugeruje, że osiąga niesamowite wyniki to jest to po prostu nieco mniejsza wersja podstawowej wersji Range Rover. 

SUV w wersji premium. 

Auta Land Rover’a charakteryzują się nie tylko niezwykła wytrzymałością i możliwością pokonywania wymagających odcinków terenowych ale są także bogato wyposażone oraz wygodne. Klient wybierający samochody tej marki oczekuje luksusu w postaci wygodnych foteli, funkcjonalnego wnętrza czy materiałów wykończeniowych najwyższej jakości. Wszystko to dostaje w standardzie, a dodatkowo może wybrać wiele innych rozwiązań. Wsród silników znajdziemy zarówno motory benzynowe oraz diesle. Najsłabszą jednostką jest diesel o mocy 258 km, a najmocniejsza silnik benzynowy V8 o mocy 575 km. 

Auto na każdą okazję. 

Range Rover Sport to auto dedykowane dla osób, które poszukują niezwykle uniwersalnego pojazdu. Nadaje się do wykorzystywania w mieście, na autostradzie oraz terenie. Dzięki możliwość zanurzenia do 85 cm w wodzie w weekendy można hobbystycznie jeździć po wymagających drogach, a w tygodniu wykorzystywać Land Rover’a do służbowych podróży czy przemieszczania się po mieście. Jak na SUV-a jest stosunkowo krótki, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć miejsce parkingowe. 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.