Szybka i ekstremalna jazda

Amatorzy szybkiej i ekstremalnej jazdy super nowoczesnymi pojazdami mogą swoich sił spróbować na torze wyścigowym Jastrząb pod Radomiem – https://go-racing.pl/90-tor-jastrzab-radom Miejsce to ma idealną infrastrukturę, można tam nie tylko przyjść, ale także przyjechać i spędzić tam cały weekend lub urlop. Jest tam bowiem nie tylko miejsce na szybką jazdę samochodem, ale także jest tam idealne zaplecze noclegowe i gastronomiczne. 

Obejrzyj film

Do pobytu na torze Jastrząb można się także idealnie przygotować. W internecie dostępny jest specjalny filmik, który pozwala na wirtualne przejechanie toru wyścigowego. W ten sposób można poznać jego wszystkie tajemnice i szczegóły, a wszystko to opisywane jest przez instruktora. Instruktor daje tam również wszelkiego rodzaju wskazówki, które przydadzą się później na torze. Ponadto taki filmik można też zamówić ze swoim udziałem w roli kierowcy rajdowego. Filmik może być potem idealną pamiątką pobytu na torze Jastrząb. 

Nie tylko wyścig

Tor wyścigowy Jastrząb w Radomiu to idealne miejsce dla osoby zakręconej w temacie motoryzacja. Jest tam dostępnych wiele innych rozrywek dotyczących jazdy samochodem. Można spróbować tam jazdy po terenie nachylonym około 10 %, można tam ścigać się na prostej i jechać po nawierzchni o małej przyczepności, wciąż zraszanej wodą ze specjalnych wodnych kurtyn. Dodatkowym atutem są tam także pojazdy, którymi trudno jest na co dzień poruszać się po mieście. W tamtym miejscu można spróbować także swoich sił kierując Ferrari lub Lamborghini. Jest tam ogromny wybór sportowych samochodów, za kierownicą których można siąść.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.