Profesjonalny tor wyścigowy

Tor wyścigowy Motopark Koszalin jest jednym z najczęściej odwiedzanych obiektów motoryzacyjnych w Polsce. Z racji bardzo dogodnego położenia – zaledwie kilkanaście kilometrów od polskiego morza – jest odwiedzany zarówno przez osoby z Koszalina, jak i całej Polski, udające się na wakacyjny wypoczynek. Bardzo rozbudowana infrastruktura umożliwia organizowanie tutaj zarówno eventów sportowych, integracyjnych, jak i szkoleń oraz różnego rodzaju imprez i treningów.

Co warto wiedzieć o torze wyścigowym Motopark Koszalin?

Miłośnicy motoryzacji znaleźć tutaj mogą tor kartingowy i wyścigowy o nawierzchni asfaltowo szutrowej. Długość toru osiąga 1050 m, a jego szerokość od 8 do 10 m. Jak widać, przestrzeni jest wystarczająco, by przetestować możliwości swojego auta, wybrać się na szybką przejażdżkę sportowym samochodem lub też sprawdzić swoje zdolności prowadzenia pojazdu. Tor wyścigowy Motopark Koszalin umożliwia realizację jazdy najlepszymi sportowymi autami i klasykami motoryzacji, takimi jak Ferrari, Lamborghini, Nissan czy Subaru Impreza.

Dlaczego tor wyścigowy Motopark Koszalin jest tak popularny?

Osoby, które uwielbiają ryk silników i zapach spalin, z pewnością poczują się na torze jak w domu. Silne emocje, przeżycia, zastrzyk adrenaliny – to jest to, co na długo zapada w pamięć i sprawia, że chce się tutaj wracać. Co ciekawe, wiele osób wybiera odwiedziny w motoparku Koszalin jako formę podarunku dla bliskiej osoby, która pasjonuje się motoryzacją. Można tutaj zaznać nawet tak ekstremalnych przeżyć, jak drifting czy jazda samochodem na dwóch kołach – oczywiście pod okiem kierowcy kaskadera.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.