Opony Kleber Dynaxer hp3 a hp2

Marka producentów opon Kleber obecna jest na rynku już od lat. Należy do znanego i powszechnie cenionego koncernu francuskiego Michelin, który sam w sobie jest gwarantem wysokiej jakości własnych produktów. Oczywiście opony marki Kleber nie są dedykowane jedynie do francuskich marek samochodów – znajdują zastosowanie we wszelkich modelach. CO więcej sam model opon kleber dynaxer hp3 dostępny jest w 180 wariantach wielkościowych, więc spektrum dedykowanych pojazdów jest ogromne.

dynaxer hp3

Rosnące wymagania rynkowe

Dzisiejsze warunki rynkowe pozwalają kierowcom na dośc swobodny wybór odpowiednich opon. Konkurencja w każdym segmencie jest olbrzymia, a dostępność produktów bardziej niż zadowalająca. Dlatego firmy muszą kusić swoich obecnych i przyszłych klientów coraz lepszymi produktami. Opony Kleber Dynaxer HP3 można traktować własnie jako odpowiedź firmy na te warunki rynkowe. Model ten odpowiada na rosnące potrzeby klientów, którzy dzięki dostępności wszelkich testów (np. w Internecie i czasopismach branżowych, poświęconych motoryzacji) są coraz bardziej świadomi jakości oferowanych na rynku produktów.

Następca Hp2

Kleber Dynaxer hp3 – https://www.sklepopon.com/model-opony/kleber-dynaxer-hp3 to godny następca modelu Dynaxer hp2. W porównaniu do hp2 ulepszona została mieszanka gumowa (hybrydowa), która teraz ma znacznie wolniejszy poziom zużywania się. Różnice także w bieżniku uwidaczniają się od razu, nawet dla niewprawnego oka kierowcy. Model hp3 ma rowki o znacznie większej szerokości. Dzięki temu od wiele lepiej niż poprzednik odprowadza wodę do tyłu i na boki podczas jazdy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.