Nakładki na progi do auta

Niektóre elementy nadwozia są szczególnie narażone na uszkodzenia w wyniku nadmiernej eksploatacji. Należą do nich progi, które niszczą się z powodu częstego wsiadania i wysiadania oraz działania czynników atmosferycznych.

Nakładki na progi i ich funkcje

Nakładki na progi samochodowe zewnętrzne ze sklepu Carmager to jeden z tych elementów, który może skutecznie ochronić karoserię przed rdzewieniem. Progi samochodu są punktem newralgicznym, który narażony jest na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci i środków chemicznych (sól drogowa). Kupując samochód używany zawsze zwracamy uwagę na stan progów, pierwsze objawy rdzewienia karoserii pojawiają się właśnie na progach.

Nakładki na progi skutecznie chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi.

Nakładki na progi samochodowe mogą być wykonane z tworzyw sztucznych lub metalu. Jedne i drugie skutecznie chronią przed uszkodzeniami. Ich montaż jest bardzo łatwy, wystarczy specjalna taśma dwustronna.

Znacznie częściej jednak służą do tuningu samochodu i nadania mu indywidualnego designu. Najlepiej nadają się do tego nakładki na progi samochodowe zewnętrzne metalowe wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ich zaletą jest trwałość, elegancki wygląd i niepowtarzalny błysk. Nakładki stosowane w tuningu dodatkowo zyskają na wyglądzie dzięki zastosowaniu podświetlania LED. Dzięki temu można spersonalizować swoje auto, trudno będzie znaleźć takie samo.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.