Jaguar katalog online

Samochody marki Jaguar to już klasyka. Wyróżniające się swoim orginalnym designem, są wyznacznkiem luksusu i dobrego stylu. Sprawdź nasz katalog online i wybierz interesujący Cię model.

Absolutna klasyka

Jaguar od dziesięcioleci produkuje luksusowe sedany i sportowe samochody sportowe. Założona w 1922 roku firma stała się obiektem motoryzacyjnego kultu. Ostatnio dodał crossovery i SUV-y, które nadal utrwalają te cechy charakterystyczne Jaguara. Katalog online, który Państwu tu prezentujemy, zawiera wszystkie modele tego producenta. Jaguar obecnie współpracuje z inną kultową brytyjską marką – Land Rover – pod parasolem Jaguar Land Rover. Podczas gdy modele, takie jak średniej wielkości sedan XF i gorący samochód sportowy typu F, są przeznaczone dla zamożniejszych klientów, alternatywy, takie jak luksusowy sedan XE i subkompaktowy crossover E-Pace, pozwalają konsumentom z głównego nurtu dołączyć do ekskluzywnego klubu firmy. Modny I-Pace to pierwszy całkowicie elektryczny samochód.

Dynamika i drapieżność.

Każdy z modeli Jaguara wyróżnia sportowa sylwetka i drapieżna dynamika. Inżynierowie ze stajni brytyjskiego koncernu skupiają się na nowoczesnym wyglądzie w taki sposób, by zachować klasyczny sznyt. Przyjrzyj się każdemu nowemu modelowi samochodu Jaguar, a jedyne, o czym będziesz mówić, to wyrafinowanie projektu, dbałość o szczegóły i czysta błyskotliwość połączona ze sobą.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.