Dlaczego warto wybrać się na tor Wschodzący Białystok?

Warto wiedzieć, że z roku na rok coraz większa liczba pasjonatów motoryzacji wybiera się na Tor Wschodzący Białystok. Oczywiście jeszcze nie wszyscy przekonali się do wybrania w wspomniane miejsce. Jakie są największe atuty przemawiające za odwiedzeniem tego obiektu? Dlaczego jazda autem na torze wyścigowym Wschodzący Białystok będzie dla każdego kierowcy niezwykłym przeżyciem? 

Jakie są zdecydowanie największe atuty toru Wschodzącego w Białymstoku?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że omawiany tor Wschodzący Białystok: https://go-racing.pl/157-tor-bialystok należy do największych atrakcji nie tylko i wyłącznie Białegostoku, ale również całego województwa Podlaskiego. Warto wspomnieć, że obiekt otworzono dopiero w 2017 roku. Z kolei projekt powstał w ramach budżetu obywatelskiego. Jak zostało już wspomniane wcześniej z roku na rok coraz większa liczba osób jest zainteresowana odwiedzeniem toru. Nie są to tylko i wyłącznie pasjonaci motoryzacji, ale również rodziny z dziećmi. 

Na torze Wschodzącym Białystok regularnie organizowane są bardzo ciekawe eventy motoryzacyjne, a także zloty miłośników czterech kółek. Jest to zatem doskonała okazja, by poznać innych pasjonatów motoryzacji. Do zdecydowanie najczęściej wymienianych atutów wybrania się w omawiane miejsce należy również zaliczyć niezwykłe malownicze położenie. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tor zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej dzielnicy Białegostoku. 

Czym dokładnie wyróżnia się tor Wschodzący Białystok na tle innych torów znajdujących się w Polsce?

Jazda autem na torze wyścigowym Wschodzący Białystok jest niezwykle bezpieczna. Jest to argument, który przemawia nawet do mniej doświadczonych kierowców, by wybrać się na omawiany obiekt. Konstruktorzy toru nie zapomnieli bowiem o barierach energochłonnych czy nasypach ziemnych. Jak zostało już wspomniane wcześniej można bez większych problemów wybrać się na tor z przyjaciółmi czy rodziną. Godny uwagi jest fakt, że obiekt został wyposażony w system oświetlenia. W ten sposób możliwe jest jeżdżenie nawet po zmroku. 

Możliwość poznania swojego samochodu

Kierowca bardziej lub mniej doświadczony wybierając się na tor Wschodzący Białystok będzie mógł bardzo dokładnie poznać swój samochód. Jak wiadomo nie jest możliwe maksymalne przetestowanie auta poruszając się po drodze. Rekomendowane jest zatem każdemu posiadaczowi samochodu wybranie się przynajmniej raz w życiu na omawiany tor wyścigowy. Kierowca będzie mógł zarówno rozpędzić pojazd do maksymalnej prędkości, jak i ćwiczyć zachowanie się w różnych sytuacjach. 

Doskonała zabawa

Jak wiadomo praktycznie dla każdego kierowcy jazda po profesjonalnym torze wyścigowym jest niezwykłą zabawą. Warto wiedzieć, że możliwe jest sprawdzenie umiejętności nie tylko w swoim samochodzie, ale także wypożyczonym. Osoby zainteresowane mogą zweryfikować swoje możliwości w samochodach sportowych. Koszt przejechania dwóch okrążeń takim autem jak Ferrari będzie wynosił około 200 złotych. Można także jeździć swoim pojazdem po torze wyścigowym. Cena za dwie godziny wynosi bowiem 200 złotych.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.