Cleaner do lakieru samochodowego jest nieodzowny

Jest to produkt zwiększający głębię oraz połysk. Pozwala na właściwe przygotowanie powierzchni lakieru do aplikowania wosku. Można kupić cleaner w opcji ściernej i nieściernej. Dzięki niemu udaje się usuwać zarysowania, utlenienia lakieru czy też osady mineralne. Zniweluje pasty polerskie i woski.

Nieścierny jest dobry do maskowania niedoskonałości lakieru. Dzięki niemu wyższa jest trwałość wosków. Solidna jakość tego produktu to rzecz gwarantowana. Klienci kupują cleaner i dzięki niemu o wiele lepiej dbają o swoje samochody. 

Ręcznie lub maszynowo

Cleaner można nakładać ręcznie lub maszynowo. Nanosi się go aplikatorem miękkim, piankowym lub mikrofibrą. Nakłąda się go delikatnie, kolistymi ruchami, aż powstanie delikatna mgiełka. Resztki cleanera należy zetrzeć mikrofibrą. Powinna ona mieć wysoką gramaturę, aby proces przebiegał bardzo dobrze i sprawnie. Maszynowa aplikacja cleanera przebiega za pomocą maszyny Dual Action. Do tego potrzebny jest miękki pad polerski. Nadmiar produktu usuwa się także delikatną mikrofibrą. Najlepszy jest cleaner dedykowany do danego wosku. Woski syntetyczne należy nakładać na odtłuszczony lakier. Na cleanerze nie należy oszczędzać. Dobry cleaner do lakieru samochodowego to świetna inwestycja dla każdego. Ceny cleanerów są zróżnicowane, ale oscylują wokół 100-200 złotych. Jedno opakowanie takiego produktu jest całkiem wydajne. Może wystarczyć nawet na rok stosowania, nie psuje się przez ten czas, jest bardzo wydajne.

Cleaner do lakieru dostępny w tym miejscu.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.