Autodrom Pomorze – warto odwiedzić?

Pomorze, ze szczególnym uwzględnieniem Gdańska, to wyjątkowy obszar na mapie Polski. Może one zaoferować ogromną ilość atrakcji zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów. Z pewnością jedną z nich jest położony w Gdańsku kompleks Autodrom Pomorze, który zaoferować może ciekawą ofertę skierowaną do klientów indywidualnych, grupowych, firm oraz do Ośrodków Szkolenia Kierowców. Jak prezentuje się oferta kompleksu Autodrom Pomorze? Odpowiedź na to i inne pytania w poniższym artykule!

Szeroka oferta kompleksu

Kompleks Autodrom Pomorze: https://go-racing.pl/170-tor-pszczolki znany również jako tor pszczółki to niepowtarzalne miejsce na mapie Gdańska. Na terenie kompleksu odnaleźć można dwa tory, specjalistyczne płyty poślizgowe, plac manewrowy, czy też budynek biurowy, na którego terenie znajduje się sala wykładowa. Doskonała infrastruktura w połączeniu z wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą pracowniczą sprawia, że kompleks Autodrom Pomorze może zagwarantować niepowtarzalna atrakcje.

Tor kartingowy

Jednym z głównych elementów kompleksu jest nowoczesny i profesjonalny tor kartingowy przeznaczony dla miłośników gokartów. Aktualnie tor posiada długości 1024 m, aczkolwiek w przypadku indywidualnych potrzeb może on zostać skrócony. Co jeszcze warto wiedzieć na temat oferowanego przez Autodrom Pomorze toru kartingowego? Odpowiedzi w dalszej części wpisu!

Nitka toru wyróżnia się stosunkowo dużą ilością zakrętów oraz prostych, dzięki czemu każdy kierowca zyskuje niepowtarzalną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Dla osób korzystających z toru kartingowego udostępnione są nowoczesne gokarty o mocy 9 kW. Ze względu na wysoką moc gokartów możliwe jest osiągnięcie przez kierowcę prędkości nawet 70 km/h. 

Tor ziemny

Tor kartingowy to jedyny tor, który znajduje się na terenie kompleksu. Autodrom Pomorze może zaoferować może również profesjonalny tor ziemny przeznaczony dla quadów. Obecnie tor ten ma długość około 500 m. i wyróżnia się zróżnicowanym ukształtowaniem nawierzchni. W praktyce oznacza to, że radość związaną z jego użytkowaniem czerpać będą zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu maszynami.

Oferta szkoleń

Tym, czym wyróżnia się tor pszczółki jest wyjątkowo szeroka oferta szkoleń, skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i grupowych. Jednym z najciekawszych przykładów szkolenia są spotkania mające na celu doskonalenie techniki jazdy. Tego rodzaju szkolenie skierowane jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowany kierowców. Pozwoli ono kierowcy nauczyć się lepszych reakcji w przypadku niespodziewanych wydarzeń na drodze.

Innym przykładem szkolenia jest Skid Training, który przy wykorzystaniu płyt poślizgowych uczy kierowców panowania nad pojazdem w przypadku sytuacji ekstremalnej. Jest to możliwe ze względu na przeprowadzanie treningu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.  Autodrom Pomorze zaoferować może również m.in. szkolenia z jazdy defensywnej, czy też specjalistyczne kursy skierowane do kierowców pojazdów uprzywilejowanych.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.