Auto wielozadaniowe BMW SUV x7

BMW X7 to samochód bardzo nowoczesny i przyciągający uwagę. Cechuje się bardzo agresywnym i atletycznym wyglądem. Na pewno jest, to model godzien zainteresowania każdego, kto lubi kiedy auto daje mu duże emocje z jazdy. Jak wiadomo marka BMW, od lat identyfikowana jest z szybkimi samochodami i dużą adrenaliną. Wiąże się to z uczestnictwem tej marki w wielu wyścigach samochodowych. Model X7 jest kolejnym, obok którego nie da się przejść obojętnie.

BMW x7

BMW X7 identyfikuje się z najnowszymi technologiami dostępnymi w świecie motoryzacji. Dostępne są w nim najwyższej klasy rozwiązania, które w pozytywny sposób wpływają na niesamowity komfort z jazdy. Co dokładnie na to wpływa? Przede wszystkim system Connectivity. Dzięki niemu możliwe jest otwieranie samochodu w bardzo prosty sposób za pomocą funkcji Digital Key. Jej odbieranie możliwe jest nawet na smartfonie! Jest, to kolejna ciekawa nowinka technologiczna. Podczas jazdy kierowca może skorzystać z systemu Proffesional, który mu ma pomagać i go asystować.

Oczywiście dostępny jest również system umożliwiający skuteczne i znaczne łatwiejsze parkowanie. BMW X7 dostosuje jazdę do indywidualnych potrzeb i umiejętności danego kierowcy. Wpływa to na maksymalny komfort z jego użytkowania. Zainteresowany tym samochodem może wybrać również sobie dodatki mające na celu zrobienie z samochodu jeszcze bardziej atrakcyjnego. Wliczać się to będzie m.in. metalizowany lakier w kolorze ametrynu, czy także połączenie wysokogatunkowej skóry z elementami tapicerki.

BMW x7 na wynajem

BMW x7 na wynajem

Wynajem długoterminowy BMW X7 (https://bmwdirect.pl/model/x7,suv) wiąże się z wieloma dodatkowymi opcjami znajdującymi się w danym pakiecie. Są to zagwarantowane komplety opon letnich i zimowych, czy pełna opieka serwisowa. Jest, to na pewno bardzo interesująca opcja, tym bardziej że użytkownik może korzystać z samochodu bez żadnych ograniczeń przez cały okres trwania umowy wynajmu.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.